Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSTARTWydarzeniaSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj



Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie: 
:: Zapomniałem hasła
Latest topics
» 2018-05-21
PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty21/6/2018, 20:50 by Dziki_Goblin

» Set Karleoński (czerwiec'18)
PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty2/6/2018, 17:24 by Naluja

» Mordhau
PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty19/5/2018, 11:10 by Naluja

» 2018-05-13
PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty14/5/2018, 10:46 by Naluja

» Valhall
PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty12/5/2018, 13:51 by Naluja

» Naval Action
PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty2/5/2018, 15:43 by Naluja


 

 PRZEBIEG REKRUTACJI

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Naluja

Naluja



OPIS WOJOWNIKA
RANGA
: Przywódca
POZYCJA
: Dowódca + Tarczownik
SPECJALIZACJA
: Mistrz Rzemieślnictwa

PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty
PisanieTemat: PRZEBIEG REKRUTACJI    PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty5/1/2017, 03:26

ETAP I

Rekrutacja rozpoczyna się od krótkiej rozmowy, gdzie staramy się dogadać co do tego jakie mamy oczekiwania wobec siebie i trochę lepiej się poznać.
Nie będziemy pytać o życie prywatne, ewentualnie o to, czym ogólnie się zajmujesz.
Nie musisz odpowiadać na wszystkie pytania, jeśli uznasz, że za mocno wkraczają w Twoją sferę życiową. Uszanujemy to i w pełni rozumiemy.
Po prostu wiedz, że jesteśmy z sobą zżyci, staramy się utrzymać braterski klimat !




ETAP IIa
Jeśli Twój poziom jest niższy niż 80

...i czujesz, że nie dasz rady sam dobić w krótkim czasie tego poziomu, musisz dogadać się z jednym z naszych Rodaków, aby został Twoim Patronem

Lista wyznaczonych Patronów przez Radę Rodu Bluerose (click):
Patron, to osoba, która pomoże Ci nabrać doświadczenia,
będzie Ci towarzyszył w szkoleniu, zarówno w otwartym świecie jak i na arenie.
Będzie zapoznawał Cię z grą, naszą gildią i naszymi zasadami,
po prostu za Ciebie odpowiada.
Ma to na celu skuteczniejsze włączenie Cię do struktur gildii i wyeliminowanie graczy niegodnych zaufania.

W czasie gdy nie ma Twojego patrona, możesz grać z nami, przebywać na TSie, zadawać pytania, prosić o pomoc, ale nie jesteś jeszcze oficjalnie naszym członkiem.

Po nabiciu 80lvl i braku sprzeciwu od któregoś z Braci z Rady Rodu Bluerose,
zostanie Ci nadana ranga/znaczenie w gildii i oficjalnie przyjmiemy Cie pod nasz sztandar. Wiąże się to z pewną ceremonią, ale wszystkiego dowiesz się w czasie.  

Każdy Patron to osoba ceniona w naszej gildii, mamy pewność co do jego lojalności, zna bardzo dobrze podstawy rozgrywki i historię naszej gildii, jest często online.
Patronem może zostać każdy członek gildii, a chęć świadczy między innymi o jego zaangażowaniu. Jest to funkcja całkowicie dobrowolna i nie wiąże się z korzyściami materialnymi.

ETAP IIb
Jeśli masz już 100lvl

Patron jedynie ma na celu sprawdzenie Twoich umiejętności, Twojej przynależności (może prosić o screenshota z panelu wyboru postaci w celu uniknięcia zaszpieglonych szmirków szukających jakiejkolwiek przewagi w swym marnym żywocie na wyspie Stoneholm) i przydzielenie Ci rangi w gildii.
Obowiązuje Cię również okres próbny, który trwa mniej więcej tydzień.
Następnie, w przypadku braku sprzeciwu od któregoś z Braci z Rady Rodu Bluerose zostaniesz oficjalnie przyjęty do naszej gildii. Wiąże się to z pewną ceremonią, ale wszystkiego dowiesz się w czasie.




ETAP III

Decyzja Patrona jest najważniejszą opinią dla całej Rady Rodu Bluerose, odnoście Twojego przyjęcia do gildii.
Jednak każdy z nas ma prawo decydować o Twoim przyjęciu i może mieć wobec Ciebie wątpliwości.
Musisz zdobyć nasze zaufanie, angażować się w przydzielone zadania, oraz pomagać gdy o to prosimy. Staramy się uczestniczyć we wszystkich bitwach o lokacje. Pomagamy wszystkim Midlandczykom i staramy wywrzeć dobre wrażenie na innych graczach swoją postawą, mową i czynem!
Nie tolerujemy ignorantów i hipokrytów, "hate'rów", krzykczy, napinaczy.
Na TS pełna kultura, nie bluzgamy i NIE MARUDZIMY, gdy nam coś nie pykło (wiadomo, czasem emocje biorą górę, ale staramy się powstrzymywać od zbędnych komentarzy co do bugów, bug'userów, etc. etc.
Gra ma być przyjemna i sukcesywna!
Gra o Chwałę! Gra o Dumę! Ta gra ma być o Nas!



ETAP IV
Decyzja pozytywna oznacza oczywiście, że jesteśmy od tej chwili w jednej gildii. Zostajesz więc oficjalnie przyjęty do naszego grona poprzez ceremonie którą dla Ciebie przygotujemy. Decyzja negatywna powoduje, że możesz spróbować innym razem, lub w inny sposób dowieść swej przydatności dla gildii.


Ostatnio zmieniony przez Naluja dnia 17/1/2017, 11:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zielin





OPIS WOJOWNIKA
RANGA
: Różyczka
POZYCJA
: Tarczownik
SPECJALIZACJA
: Rolnik

PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty
PisanieTemat: Re: PRZEBIEG REKRUTACJI    PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty24/1/2017, 21:56

Witam

Nick - ZielU

1. Tak posiadam

2. Tak

3. Przygodę zacząłem dwa dni temu, wiem z doświadczenia że grając samemu w nową grę popełnia się sporo błędów itp. chciałbym tego uniknąć i czerpać wiedzę od bardziej doświadczonych graczy, lvl skromny aktualnie 14 bo zmieniłem nację

4. W wielu grach grałem łucznikiem, narazie ciężko mi ocenić jak się nim gra, 

5. Tak

6. Z tego co czytałem mieliście fajną i mocną ekipę, dużo osób skończyło grę ale myślę że jest tu kilku doświadczonych graczy od których można się czegoś nauczyć, wiem że na początku nie będzie ze mnie pożytku ale kto wie gdy już dobiję odpowiedni lvl.. zależy mi na graniu w grupie zresztą ta gra na tym bazuje, myślę że samemu tu się nic nie osiągnie.

jakby co jestem na ts jak będzie osoba odpowiedzialna za rekrutację śmiało może pytać o co chce.

Pozdrawiam.



----------------------
Przyjęty do gildii.
Patron: Naluja
Powrót do góry Go down
ssjuby





OPIS WOJOWNIKA
RANGA
: Rekrut
POZYCJA
: Tarczownik
SPECJALIZACJA
: Rekrut

PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty
PisanieTemat: Re: PRZEBIEG REKRUTACJI    PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty15/7/2017, 11:44

Witam

nick JUBYpl
1 tak 
2 tak
3 gram około 2 tygodnie  
4 w zasadzie nie mam ulubionej 
5 tak
6 Szukam polskiej gildi z ogarniętymi ludźmi i dobrą organizacją
Powrót do góry Go down
Naluja

Naluja



OPIS WOJOWNIKA
RANGA
: Przywódca
POZYCJA
: Dowódca + Tarczownik
SPECJALIZACJA
: Mistrz Rzemieślnictwa

PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty
PisanieTemat: Re: PRZEBIEG REKRUTACJI    PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty16/7/2017, 19:27

Zapraszamy na TS:

gloriavictisGame.com

lub kliknij ikonkę TS po lewej stronie na górze - przeniesie automatycznie.
Pozdro!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty
PisanieTemat: Re: PRZEBIEG REKRUTACJI    PRZEBIEG REKRUTACJI  Empty

Powrót do góry Go down
 
PRZEBIEG REKRUTACJI
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólnodostępne :: -
Skocz do: